Szkoła zdrowego żywienia

Zadanie 7

Przygotowanie wspólnie z uczniami dekalogu zdrowego żywienia. Ocena jury na podstawie sprawozdania oraz prac plastycznych/zdjęć przesłanych do jury konkursu.

Uczniowie naszych zeróweczek także biorą udział w konkursie Szkoła zdrowego żywienia . Po zajęciach dotyczących zdrowia oraz zdrowego odżywiania, stworzyły „Dekalog Zdrowego Żywienia”  Dzieci dowiedziały się jak ważną rolę w życiu pełni zdrowe odżywianie. Jakie produkty wybierać, a jakich unikać. Obiecały stosować się do poznanych zasad.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i dziecko  Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją i tekst „Dekalog zdrowego żywienia Klasy Oa i0b NASZE PRACEOB Dwie dzienn DEKALOG ZDROWEGO ŻYWIENIA Warzywa do każdego positku dziennie”