Szkoła zdrowego żywienia

Zadanie 6

Przeprowadzenie we wszystkich klasach konwersatoriów pod hasłem: Zaburzenia stanu zdrowia i rozwoju związane z nieprawidłowym odżywianiem (otyłość, niedobór masy ciała, anoreksja, bulimia) – jak rozpoznać chorobę i gdzie szukać pomocy? Wskazany udział specjalistów oraz osób walczących z daną chorobą. Ocena jury na podstawie sprawozdania oraz prac plastycznych/zdjęć przesłanych do jury konkursu.

W ramach kolejnego zadania z konkursu „Szkoła zdrowego żywienia we wszystkich klasach młodszych pedagog szkolna, p. Jolanta Bielec wraz z pielęgniarką, p. Danutą Zbieć poprowadziły konwersatoria na temat stanu zdrowia i zaburzeń wynikających z nieprawidłowego odżywiania! Na koniec konwersatoriów dzieci wykonywały prace, na których wskazały co robią, aby zachować prawidłową wagę.

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku