Projekt "Bliżej rynku pracy - Zintegrowany System Doradztwa Edukacyjno - Zawodowego

Współpraca z podmiotami

Współpraca z podmiotami zewnętrznymi na terenie szkoły:

1. Zajęcia z p. Agnieszką Dobbek-Szutą /doradca zawodowy PPP 24, psycholog/ z zakresu "Style myślenia FRIS".

2. Zajęcia z p. Agnieszką Dobbek-Szutą /doradca zawodowy PPP 24, psycholog/ z zakresu „Kreowanie wizerunku i rynku pracy”.

3. Koordynacja warsztatów z wolontariuszem p. K. Zamielskim w ramach Projektu Bakcyl /Fundacja Warszawski Instytut Bankowości/ - "Finanse na całe życie", „Twoje pieniądze”, zawód bankowca.

4. Koordynacja warsztatów z wolontariuszem p. A. Modras w ramach Projektu Bakcyl /Fundacja Warszawski Instytut Bankowości/ - „Zasady bezpiecznego pożyczania. Kogo zatrudnia bank – profesje”.

5. Organizacja spotkania z młodzieżą z Technikum Ogrodniczego /zs 39 w Warszawie/ pod kierunkiem p. Bożenny Wapińskiej,  nauczycielki przedmiotów zawodowych z zakresu ochrony środowiska oraz pełniącej funkcję szkolnego koordynatora doradztwa zawodowego.

Pokaz multimedialny zgodnie z ofertą szkoły. Uzyskanie kwalifikacji Technika.

6. Zorganizowanie zajęć z p. Anią Półtorak /doradca zawodowy z OHP/ na temat „Predyspozycji zawodowych”.

7. Zorganizowanie zajęć z p. Anią Półtorak /doradca zawodowy z OHP/ o tematyce "Zawody przyszłości".

Koordynatorka Projektu BRP PIK 2: Lidia Domańska