Wyjścia/wycieczki

Nasze pierwsze wspólne wyjście to wizyta w CKZiU nr 1 w Warszawie. W ramach zajęć odbył się pokaz i warsztaty w architekturze krajobrazu. Zaskoczeniem dla nas było, że jednak nie znamy wszystkich nazw narzędzi ogrodniczych, a także ich przeznaczenia. Uczestnikom podobał się film wyreżyserowany i nakręcony przez uczniów szkoły dotyczący komponowania przestrzeni krajobrazu.

Wyjście zamykające luty to wizyta w XXIX Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym PKiN. Technika przygotowały rewelacyjne standy reklamujące ich szkoły. Pokazali, co robią i w czym są dobrzy. Dowiedzieliśmy się, jakie kwalifikacje można uzyskać i co dalej z nimi robić. Mając obecnie jakiekolwiek zdolności wiemy, gdzie możemy je dalej rozwijać i jak wykorzystać w przyszłości. Zainteresowanie było ogromne. Można było się posilić, dostać ulotkę, uzyskać informacje bądź darmowy długopis i ołówek z logo szkoły.

Koordynatorka Projektu BRP PIK 2: Lidia Domańska