obowiązujący w świetlicy

1. Świetlica jest czynna od 7.00 do 17.30.
  2. Do świetlicy uczęszczają uczniowie klas 1 - 4.
  3. Przyjęcie ucznia do świetlicy odbywa się na podstawie wypełnienia karty uczestnika świetlicy, w której rodzic/opiekun prawny podaje  aktualne dane dziecka, tel. kontaktowy, adres rodziców, osoby upoważnione do odbioru dziecka.
  4. Samodzielny powrót dziecka  do domu jest możliwy tylko za pisemną zgodą rodziców /opiekunów prawnych.
  5. Rodzice zobowiązani są do punktualnego odbioru dziecka do godz.17.30.
  6. Fundusze na wyposażenie w sprzęt, gry, zabawki, materiały plastyczne pochodzą z dobrowolnych wpłat deklarowanych  przez rodziców w karcie uczestnika świetlicy.
  7. Wszelkie samodzielne jednorazowe wyjścia  dziecka ze świetlicy muszą być potwierdzone informacją pisemną zawierającą datę, godzinę wyjścia i podpis rodzica/opiekuna prawnego.
  8. Za rzeczy, zabawki, ubrania przynoszone przez dzieci, świetlica nie ponosi odpowiedzialności.
  9. Za szkody materialne wyrządzone przez dziecko odpowiadają finansowo rodzice.

UCZEŃ W ŚWIETLICY  MA PRAWO:

• do przebywania  świetlicy od godz.7.00 do 17.30
  • poszanowania godności własnej w sprawach osobistych
  • rozwijanie swoich zainteresowań i zamiłowań
  • odrabiania lekcji
  • racjonalnego wypoczywania, zabawy, przebywania na świeżym powietrzu
  • uczeń ma prawo być oceniany.

UCZEŃ MA OBOWIĄZEK:

• brać czynny udział w zajęciach
  • okazywać szacunek pracownikom szkoły, nauczycielom, rodzicom, koleżankom i kolegom
  • dbać o wygląd własny i pomieszczeń, w których przebywa
  • odkładać na wyznaczone miejsce zabawki, gry, materiały plastyczne
  • znalezione rzeczy oddawać właścicielowi lub wychowawcy
  • kulturalnie uczestniczyć w posiłkach na stołówce szkolnej
  • używać słów „proszę”, ”dziękuję”, przepraszam”, ”dzień dobry”,” do widzenia”
  • przebywać ze swoją grupą-nie może opuszczać świetlicy bez zezwolenia wychowawcy
  • stosować się do regulaminu świetlicy

KARY I NAGRODY:

NAGRODY: