Nawigacja

Mikołajkowe Zawody Sportowe

Sportowe życie szkoły

XVII MIKOŁAJKOWE   ZAWODY   PŁYWACKIE - 6 grudzień 2016

 

           

 

Klasa I SP nr 300

25m dowolny na grzbiecie

     Chłopcy                                                                    Dziewczynki

 

Nazwisko i imię

kl

czas

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

1

Malawski Fryderyk

1a

0:29.93

 

1

Picazo- Filipek Elena

1a

0:47.78

2

Pieczychlebek Paweł

1a

0:32.96

 

2

Pietrykowska Franciszka

1a

0:55.39

3

Kowalczyk Michał

1a

0:36.03

 

3

Palicka Apolonia

1a

1:03.00

4

Ładny Kacper

1a

0:37.29

 

4

Rut Blanka

1a

1:08.00

5

Osiński Kacper

1a

0:41.30

 

 

 

 

 

6

Burzykowski Ignacy

1a

0:41.43

 

 

 

 

 

7

Sobczuk Adam

1a

0:45.79

 

 

 

 

 

8

Drozd Jan

1a

0:46.29

 

 

 

 

 

9

Chąciak Patryk

1a

1:15.86

 

 

 

 

 

 

25m dowolny na piersiach

1

Ładny Kacper

1a

0:36.57

 

1

Palicka Apolonia

1a

0:49.05

2

Malawski Fryderyk

1a

0:39.56

 

2

Pikazo-Filipek Elena

1a

0.51.27

3

Stonawski Maciej

1a

0:43.90

 

3

Pietrykowska Franciszka

1a

0:53.04

4

Kowalczyk Michał

1a

0:44.20

 

4

Rut Blanka

1a

0:54.97

5

Pieczychlebek Paweł

1a

0:47.62

 

 

 

 

 

6

Drozd Jan

1a

0:50.97

 

 

 

 

 

7

Burzykowski Ignacy

1a

1:00.78

 

 

 

 

 

8

Sobczuk Adam

1a

1:01.43

 

 

 

 

 

9

Chąciak Patryk

1a

1:04.07

 

 

 

 

 

10

Wodzyński Wiktor

1a

1:21.98

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2009 klasa 2 SP nr 300

25m grzbietowy

     Chłopcy                                                                    Dziewczynki

 

Nazwisko i imię

kl

czas

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

1

Kurowski Jeremi

2a

0:24.77

 

1

Nawrot Róża

2a

0:26.05

2

Piątek Kacper

2a

0:25.84

 

2

Stankiewicz Oktawia

2a

0:26.96

3

Gałązka Piotr

2a

0:26.62

 

3

Mostowska Nina

2a

0:28.47

4

Makowski Marcel

 

0:27.14

 

4

Domańska Zuzanna

2a

0:28.77

5

Kasperowski Franciszek

2a

0:28.57

 

5

Koper Zuzanna

2a

0:29.44

6

Pogorzelski Antoni

2a

0:28.75

 

6

Walicka Antonina

2a

0:30.20

7

Sosnowski Feliks

2a

0:28.87

 

7

Ratajczak Pola

2a

0:31.16

8

Gołąb Kajetan

2a

0:29.01

 

8

Płosarek Julia

2a

0:32.26

9

Kalinowski Wojciech

2a

0:29.75

 

9

Grudzień Nikola

2a

0:32.31

10

Czyżyk Łukasz

2a

0:29.77

 

10

Ćwiklińska Pola

2f

0:33.12

11

Kasjanowicz Paweł

2a

0:30.34

 

11

Garbat Antonina

2f

0:33.61

12

Gumieniak Jakub

2a

0:30.41

 

12

Chocholak Urszula

2g

0:34.71

13

Puchalski Patryk

2a

0:52.16

 

13

Wróbel Hanna

2a

0:36.55

14

Leszczyński Wojciech

2d

0:55.48

 

14

Sączek Ewa

2c

0:39.86

15

Kłos Michał

2d

1:17.61

 

15

Kłos Zuzanna

2d

0:43.92

16

Rejmer Bruno

2d

Dyskw.

 

16

Szafarz Maja

2d

0:45.13

 

25m dowolny

1

Kurowski Jeremi

2a

 

 

1

Nawrot Róża

2a

0:29.55

2

Kłos Michał

2d

 

 

2

Stankiewicz Oktawia

2a

0:30.01

3

Pogorzelski Antoni

2a

 

 

3

Walicka Antonina

2a

0:30.94

4

Sosnowski Feliks

2a

 

 

4

Domańska Zuzanna

2a

0:30.96

5

Piątek Kacper

2a

 

 

5

Grudzień Nikola

2a

0:31.59

6

Gumieniak Jakub

2a

 

 

6

Płosarek Julia

2a

0:32.29

7

Gałązka Piotr

2a

 

 

7

Chocholak Urszula

2g

0:33.18

8

Kasperowski Franciszek

2a

 

 

8

Ratajczak Pola

2a

0:35.95

9

Gołąb Kajetan

2a

 

 

9

Koper Zuzanna

2a

0:36.21

10

Kalinowski Wojciech

2a

 

 

10

Mostowska Nina

2a

0:37.45

11

Kasjanowicz Paweł

2a

 

 

11

Wróbel Hanna

2a

0:38.11

12

Puchalski Patryk

2a

 

 

12

Ćwiklińska Pola

2f

0:40.47

13

Leszczyński Wojciech

2d

 

 

13

Szafarz Maja

2d

0:42.46

14

Rejmer Bruno

2d

 

 

14

Garbat Antonina

2f

0:42.86

 

 

 

 

 

15

Sączek Ewa

2c

0:43.14

 

 

 

 

 

16

Kłos Zuzanna

2d

0:48.60

 

Rocznik 2008 klasa 2/3 SP nr 300

25m grzbietowy

     Chłopcy                                                                    Dziewczynki

 

Nazwisko i imię

kl

czas

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

1

Muszyński Bernard

3f

0:21.59

 

1

Łukasiak Michalina

3a

0:21.63

2

Ksiązek Mateusz

3c

0:22.31

 

2

Wozniak Hanna

3f

0:22.37

3

Falkiewicz Hubert

3a

0:22.80

 

3

Żytomirska Pola

3c

0:23.06

4

Strzeliński Jan

3f

0:23.59

 

4

Stonawska  Maja

3a

0:23.68

5

Olszewski Maciej

2b

0:25.35

 

5

Biegaj Maja

3a

0:24.33

6

Ładny Daniel

3a

0:25.59

 

6

Kasprowicz Julia

3a

0:24.93

7

Dębski Antoni

2b

0:25.70

 

7

Redzińska Karolina

2b

0:25.60

8

Foks Daniel

2b

0:25.80

 

8

Mrówka Dominika

3d

0:26.84

9

Palicki Wojciech

3a

0:25.86

 

9

Kozłowska Dominika

3a

0:26.90

10

Janik Mateusz

3c

0:26.57

 

10

Garkowska Julia

3c

0:26.93

11

Płóciennik Filip

3f

0:26.64

 

11

Łangowska Monika

3f

0:27.28

12

Litwiniak Adam

3a

0:26.77

 

12

Robaszkiewicz Pola

3a

0:28.05

13

Nowakowski Michał

3f

0:26.95

 

13

Kąpińska Laura

2b

0:28.25

14

Kamecki Michał

3f

):27.12

 

14

Pyc Amelia

2b

0:28.30

15

Malec Sambor

3c

0:27.41

 

15

Dahlman Julia

2b

0:28.33

16

Thomas Dominik

3a

0:27.48

 

16

Seklecka Maja

2b

0:28.54

17

Dołęga Franciszek

3a

0:28.23

 

17

Zając Emilia

3a

0:28.74

18

Tyburczy Antoni

3f

0:28.85

 

18

Gelert Nina

2b

0:28.80

19

Jankowski Patryk

3c

0:28.95

 

19

Pietrykowska Zula

3a

0:29.07

20

Pichliński Sebastian

3f

0:29.29

 

20

Wiechacka Victoria

3e

0:29.34

21

Wilamowski Sergiusz

2b

0:31.04

 

21

Łojek Zuzanna

2b

0:29.46

22

Kaniewski Leopold

3a

0:31.18

 

22

Rodrigues Joanna

3a

0:30.01

23

Dębski Antoni

2b

0:32.44

 

23

Kowalska Pola

3a

0:30.57

24

Czechowski Vivcent

2b

0:32.59

 

24

Borkowska Marta

2b

0:31.74

25

Sikora Eryk

3c

0:41.06

 

25

Openhowska Lili

2b

0:31.96

26

Ziębiec Ksawery

2b

0:43.96

 

26

Paciorek Maria

3a

0:32.05

 

 

 

 

 

27

Gimpel Oliwia

2b

0:32.44

 

 

 

 

 

28

Tomaszewska Victoria

3a

0:33.72

 

 

 

 

 

29

Reszetniak Weronika

3e

0:44.24

 

25m dowolny

1

Muszyński Bernard

3f

0:20.47

 

1

Wozniak Hanna

3f

0:20.17

2

Ksiązek Mateusz

3c

0:21.27

 

2

Żytomirska Pola

3c

0:20.69

3

Ładny Daniel

3a

0.23.30

 

3

Łukasiak Michalina

3a

0:20.70

4

Kaniewski Leopold

3a

0:24.17

 

4

Biegaj Maja

3a

0:23.52

5

Falkiewicz Hubert

3a

0:24.50

 

5

Kasprowicz Julia

3a

0:23.58

6

Thomas Dominik

3a

0:24.98

 

6

Garkowska Julia

3c

0:25.00

7

Strzeliński Jan

3f

0:25.10

 

7

Kozłowska Dominika

3a

0:26,32

8

Foks Daniel

2b

0:25.63

 

8

Robaszkiewicz Pola

3a

0:26.36

9

Olszewski Maciej

2b

0:26.29

 

9

Seklecka Maja

2b

0:26.72

10

Dołęga Franciszek

3a

0:26.63

 

10

Łojek Zuzanna

2b

0:27.49

11

Grądzki Mateusz

3a

0:26.70

 

11

Dahlman Julia

2b

0:27.57

12

Jankowski Patryk

3c

0:28.77

 

12

Pietrykowska Zula

3a

0:27.72

13

Ziębiec Ksawery

2b

0:29.01

 

13

Gelert Nina

2b

0:28.53

14

Litwiniak Adam

3a

0:29.17

 

14

Gimpel Oliwia

2b

0:29.53

15

Nowakowski Michał

3f

0:30.15

 

15

Paciorek Marysia

3a

0:29.61

16

Hejda Tomasz

3d

0:30.73

 

16

Zając Emilia

3a

0:30.47

17

Palicki Wojciech

3a

0:30.84

 

17

Stonawska  Maja

3a

0:30.68

18

Malec Sambor

3c

0:33.12

 

18

Rodrigues Joanna

3a

0:30.76

19

Starszuk Piotr

2b

0:33.13

 

19

Kowalska Pola

3a

0:31.41

20

Dębski Antoni

2b

0:34.38

 

20

Kąpińska Laura

2b

0:31.50

21

Puchalski Karol

3a

0:34.67

 

21

Łangowska Monika

3f

0:32.78

22

Janik Mateusz

3c

0:35.80

 

22

Redzińska Karolina

2b

0:33.14

23

Wilamowski Sergiusz

2b

0:37.48

 

23

Pyc Amelia

2b

0:33.33

24

Czechowski Vivcent

2b

0:46.93

 

24

Openhowska Lili

2b

0:33.52

25

Sikora Eryk

3c

0:58.45

 

25

Borkowska Marta

2b

0:34.21

 

 

 

 

 

26

Wiechacka Victoria

3e

0.36.37

 

 

 

 

 

27

Reszetniak Weronika

3e

0:40.15

 

 

 

 

 

28

Tomaszewska Victoria

3a

0:40.53

 

 

 

 

 

29

Mrówka Dominika

3d

0.41.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2007 klasa 3 SP nr 300

25m grzbietowy

     Chłopcy                                                                    Dziewczynki

 

Nazwisko i imię

kl

czas

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

1

Maryański Jakub

3b

0:19.01

 

1

Pielech Anna

3b

0:21.18

2

Foks Dawid

3b

0:20.30

 

2

Nipochorska Zofia

3b

0:22.54

3

Siwek Franciszek

3b

0:20.80

 

3

Kasprzak Nina

3b

0:23.34

4

Maryański Ignacy

3b

0:21.06

 

4

Ostrowska Julia

3b

0:23.61

5

Gołębiowski Max

3f

0:21.52

 

5

Koczyk Martyna

3b

0:24.12

6

Fabiszewski Franciszek

3b

0:22.78

 

6

Malawska Matylda

3b

0.24.17

7

Olborski Artur

3d

0:23.85

 

7

Suchenia Anna

3f

0:24.35

8

Pisklak Jakub

3f

0:24.87

 

8

Koper Weronika

3b

0:24.72

9

Dzieciątkowski Michał

3b

0:24.95

 

9

Gawrońska Dominika

3b

0:25.49

10

Wilczek Mikołaj

3f

0:25.78

 

10

Wichniak Alicja

3d

0:31.40

11

Kucharski Łukasz

3f

0:26.18

 

11

Sitarska Maja

3d

0:37.37

12

Paliwoda Marcel

3b

0:27.27

 

 

 

 

 

13

Larsen Filip

3d

0:27.94

 

 

 

 

 

14

Gromski Krzysztof

3d

0:32.93

 

 

 

 

 

 

25m dowolny

1

Maryański Jakub

3b

0:17.60

 

1

Pielech Anna

3b

0:19.12

2

Foks Dawid

3b

0:17.62

 

2

Nipochorska Zofia

3b

0:21.61

3

Siwek Franciszek

3b

0:18.08

 

3

Ostrowska Julia

3b

0:21.98

4

Fabiszewski Franciszek

3b

0:19.02

 

4

Gawrońska Dominika

3b

0:22.70

5

Olborski Artur

3d

0:20.28

 

5

Koper Weronika

3b

0:23.67

6

Gołębiowski Max

3f

0:20.48

 

6

Malawska Matylda

3b

0:25.61

7

Maryański Ignacy

3b

0:21.97

 

7

Kasprzak Nina

3b

0:26.94

8

Dzieciątkowski Michał

3b

0:22.51

 

8

Tychmanowicz Natalia

3f

0:28.09

9

Wilczek Mikołaj

3f

0:22.78

 

9

Koczyk Martyna

3b

0:28.18

10

Pisklak Jakub

3f

0:23.31

 

10

Suchenia Anna

3f

0:33.22

11

Paliwoda Marcel

3b

0:28.36

 

11

Wichniak Alicja

3d

0:35.01

12

Larsen Filip

3d

0:29.79

 

12

Sitarska Maja

3d

0:45.67

 

Rocznik 2004 i starsi SP nr 300

50m grzbietowy

     Chłopcy                                                                    Dziewczynki

 

Nazwisko i imię

kl

czas

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

1

Sklepkowski Michał

6a

0:43.68

 

1

Ratajczak Julia

6b

0:37.84

 

 

 

 

 

2

Cerajewska Liwia

6b

0:40.46

 

 

 

 

 

3

Zagumny Wiktoria

6b

0:45.02

 

 

 

 

 

4

Płudowska Maja

6c

0:45.59

 

 

 

 

 

5

Szawarska Iga

6c

0:51.40

 

50m dowolny

1

Żyro Ignacy

6a

0:30.31

 

1

Ratajczak Julia

6b

0:33.98

2

Karpunin Michał

6a

0:34.31

 

2

Cerajewska Liwia

6b

0:35.51

3

Kowalski Jan

6a

0:37.82

 

3

Zagumny Wiktoria

6b

0:38.28

4

Sklepkowski Michał

6a

0:38.97

 

PK

Dąbrowska Franczeska

6b

0.34.15

5

Jagodziński Filip

6a

0:41.77

 

 

 

 

 

PK

Żbikowski Mateusz

6a

0:36.69

 

 

 

 

 

 

 

50m klasyczny

1

Żyro Ignacy

6a

0:39.72

 

 

PK    Ratajczak Julia

6b

0:47.00

2

Karpunin Michał

6a

0:44.08

 

 

PK    Zagumny Wiktoria

6b

0:49.29

3

Kowalski Jan

6a

0:48.37

 

 

PK    Cerajewska Liwia

6b

0:49.86

4

Jagodziński Filip

6a

0:54.06

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005 klasa 5/6 SP nr 300

50m grzbietowy

     Chłopcy                                                                    Dziewczynki

 

Nazwisko i imię

kl

czas

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

1

Chupka Patryk

5a

0:37.38

 

1

Dąbrowska Franczeska

6b

0:41.02

2

Żbikowski Mateusz

6a

0:40.25

 

2

Targos Daria

6b

0:44.63

3

Waligóra Marcin

6a

0:45.14

 

3

Ochocka Pola

5b

0:44.90

4

Poncyliusz Igor

5a

0:45.68

 

4

Kozłowska Zuzanna

6b

0:45.78

5

Niemyski Nikodem

5a

0:52.83

 

5

Hrycaj Weronika

5b

0:46.01

 

 

 

 

 

6

Glegoła Julia

6b

0:47.54

 

 

 

 

 

7

Małkiewicz Agata

5b

0:48.78

 

 

 

 

 

8

Binkowska Amelia

5c

1:02.41

 

50m dowolny

1

Chupka Patryk

5a

0.32.55

 

1

Dabrowska Franczeska

6b

0:35.77

2

Żbikowski Mateusz

6a

0:3350

 

2

Ochocka Pola

5b

0:39.60

3

Skorłutowski Bartłomiej

6a

0:35.62

 

3

Targos Daria

6b

0:40.32

4

Waligóra Marcin

6a

0:37.42

 

4

Glegoła Julia

6b

0:40.41

5

Jankowski Igor

 

0:40.17

 

5

Kozłowska Zuzanna

6b

0:40.67

6

Nipochorski Jan

5a

0:40.68

 

6

Kolanowska Aleksandra

6b

0:41.99

7

Poncyliusz Igor

5a

0:41.52

 

7

Małkiewicz Agata

5b

0:42.35

8

Niemyski Nikodem

5a

0:46.31

 

8

Janek Kinga

5b

0.43.99

 

50m klasyczny

1

Skorłutowski Bartłomiej

6a

0:43.12

 

1

Kolanowska Aleksandra

6b

0:50.49

2

Nipochorski Jan

5a

0:53.19

 

2

Hrycaj Weronika

5b

0:51.76

3

Jankowski Igor

 

0:54.01

 

3

Janek Kinga

5b

0:59.05

 

Rocznik 2006 klasa 4/5 SP nr 300

50m grzbietowy

     Chłopcy                                                                    Dziewczynki

 

Nazwisko i imię

kl

czas

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

1

Zawistowski Patryk

5a

0:38.40

 

1

Gałązka Paulina

5b

0:43.64

2

Lucow Jan

5a

0:39.02

 

2

Labidi Nadia

4d

0:46.59

3

Jazowski Iwo

5a

0:48.79

 

3

Rut Melania

4b

0:48.05

4

Nowacki Wojciech

4a

0:53.18

 

4

Piątkowska Pola

4b

0:49.58

5

Kłos Karol

4a

0:54.25

 

5

Konarska Nina

4b

0:53.91

 

 

 

 

 

6

Kowalczyk Julia

4d

0:55.61

 

50m dowolny

1

Lucow Jan

5a

0:34.32

 

1

Gałązka Paulina

5b

0:37.92

2

Zawistowski Patryk

5a

0:35.73

 

2

Świerżewska Ada

5b

0:37.92

3

Jazowski Iwo

5a

0:40.48

 

3

Olejnik Lena

5b

0:40.16

4

Krajewski Kamil

4a

0:42.24

 

4

Labidi Nadia

4d

0:44.36

5

Kłos Karol

4a

0:44.86

 

5

Smolik Roksana

5b

0:44.62

6

Nowacki Wojciech

4a

0:47.20

 

6

Piątkowska Pola

4b

0:49.30

7

Miskiewicz Alex

5a

0:47.72

 

7

Jędrasik Lena

4b

0:53.43

8

Chojnacki Jakub

4a

0:49.34

 

 

 

 

 

 

50m klasyczny

1

Miśkiewicz Alex

5a

0:46.60

 

1

Świerżewska Ada

5b

0:47.90

2

Krajewski Kamil

4a

0:55.14

 

2

Smolik Roksana

5b

0:51.21

3

Chojnacki Jakub

4a

1:03.78

 

3

Olejnik Lena

5b

0:54.70

 

 

 

 

 

4

Rut Melania

4b

0:58.86

 

 

 

 

 

5

Konarska Nina

4b

1:00.28

 

 

 

 

 

6

Jędrasik Lena

4b

1:08.65

 

Rocznik 2007 klasa 4 SP nr 300

50m grzbietowy

     Chłopcy                                                                    Dziewczynki

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

 

 

Nazwisko i imię

kl

czas

1

Rakowski Maksymilian

4a

0:47.08

 

1

Muszyńska Manuela

4a

0:47.26

2

Więcko Krzysztof

4a

0:51.10

 

2

Rut Wiktoria

4b

0:52.40

3

Drozd Michał

4a

0:52.99

 

3

Makowska Marianna

4b

0:52.93

 

 

 

 

 

4

Godlewska Matylda

4b

0:58.37

 

 

 

 

 

5

Stawicka Helena

4b

1:02.00

 

50m dowolny

1

Drozd Michał

4a

0:40.30

 

1

Sobczak Antonina

4b

0:42.28

2

Rakowski Maksymilian

4a

0:40.72

 

2

Muszyńska Manuela

4a

0:48.03

3

Więcko Krzysztof

4a

0:47.20

 

3

Błuszkowska Aleksandra

4b

0:49.11

4

Piątkowski Michał

4b

0:57.52

 

4

Kowalczyk Monika

4b

0:49.72

5

Kurpiel Tomasz

4a

1:01.47

 

5

Makowska Marianna

4b

0:50.58

 

 

50m klasyczny

1

Piątkowski Michał

4b

1:00.70

 

1

Sobczak Antonina

4b

0:53.31

2

Kurpiel Tomasz

4a

1:06.80

 

2

Godlewska Matylda

4b

0:56.38

 

 

 

 

 

3

Kowalczyk Monika

4b

1:01.52

 

 

 

 

 

4

Błuszkowska Aleksandra

4b

1:01.54

 

 

 

 

 

5

Rut Wiktoria

4b

1:05.63

 

 

 

 

 

6

Stawicka Helena

4b

1:09.62

 

Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Gimnazjum 117

W dniu 12.12.2014 r. młodzież męska z  naszego Gimnazjum nr 117 rozegrała Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. Walczyli zawodnicy z kl. I, II i III, systemem – każdy z każdym, na poziomie poszczególnych klas (Ia, Ib, Ic, Id przeciw sobie, IIa, IIb, … przeciw sobie itd.)  W drodze eliminacji  do finału przeszły drużyny z kl. Ib, IIb i IIIc.

Po zaciętej i emocjonującej grze finalistami zostali:

Kl. Ib  - złoto

Kl. IIb - srebro

Kl. IIIc - brąz

Kacper Pawłowski został królem strzelców zdobywając 7 bramek.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy, a organizatorów:

Andrzeja  Buczka,  Andrzeja  Spelaka i Adama Królaka, prosimy o powtórkę za rok.
 

XV Edycja Mikołajkowych Zawodów Pływackich

 
W dniach 05-08.12.2014 po raz 15-sty miały miejsce Mikołajkowe Zawody Pływackie Szkoły Podstawowej.
W tym roku w klasach najmłodszych zgłosiła się rekordowa liczba uczestników. Pływały dzieci z klas sportowych i niesportowych, co wymaga szczególnego podkreślenia.
Ze względu na bardzo liczne klasy I-sze, oraz podwójne roczniki w kl. I, II i III - dzieci zostały podzielone na kategorie wiekowe zgodnie z rokiem urodzenia.
 Wszysykim startującym serecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Trenerzy, instruktorzy i nauczyciele pływania. 
 

Wyniki XV Edycji Mikołajkowych Zawodów Pływackich

XIV Edycja Mikołajkowych Zawodów Pływackich

 

Dnia 06.12.2013 oraz 09.12.2013 na szkolnej pływalni odbyła się XIV Edycja Mikołajkowych Zawodów Pływackich. Po raz pierwszy zawody miały rangę międzynarodową, ponieważ gośćmi i oczywiście zawodnikami byli uczniowie i uczennice Polsko - Niemieckiej Szkoły im. Willego Brandta.

Najlepsi zostali udekorowani medalami, pierwsza „szóstka” w każdej konkurencji otrzymała pamiątkowe dyplomy, a każdy uczestnik dodatkowo słodycz i niespodziankę. Wszystkim startującym, a w szczególności dzieciom z klas niesportowych  serdecznie dziękujemy za start i gratulujemy wyników. Dziękujemy też rodzicom i bliskim za liczne przybycie i wspaniały doping, a nauczycielom i trenerom za pomoc w organizacji.