Nawigacja

Grono pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

Zespół nauczycieli świetlicy

 

  • Izabela Brach
  • Jolanta Cichowlas
  • Magdalena Dołubizno
  • Grażyna Galbarska
  • Izabela Kowalska
  • Anna Kułak
  • Barbara Ochmańska
  • Paulina Piechnik
  • Jolanta Sokołowska
  • Małgorzata Wolańska-Gniazdowska

Zespół ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej

  • Jolanta Bielec
  • Marta Bogusławska
  • Martyna Jarmocewicz 
  • Beata Kasprzak
  • Ewelina Mikosza
  • Wanda Opoczyńska - Brodzka
  • Marta Soczewka

 

Zespół nauczyciel wspomagający

  • Izabela Górska
  • Barbara Hensler
  • Iwona Nawrot
  • Marta Soczewka
  • Martyna Jarmocewicz
  • Anna Kwiatkowska

 

Zespół bibliotekarzy

  • Henryka Świderska
  • Ewa Stypułkowska

 

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

  • Patrycja Błażejewska
  • Milena Dzięcioł
  • Izabela Kowalska
  • Beata Jakoniuk
  • Anna Kapica
  • Karolina Kędziora
  • Aleksandra Konieczna
  • Ewelina Dziewulska
  • Joanna Sójka
  • Katarzyna Rybacka
  • Irena Sokolska
  • Marta Chmiel
  • Katarzyna Kielak
  • Agnieszka Szewczuk
  • Izabela Szubielska
  • Karolina Stępień

 

Zespół przedmiotów humanistycznych

  • Aleksandra Biczak - Radlak
  • Justyna Krzyżanowska - Wójcik
  • Anna Lesińska
  • Wioleta Luchowska
  • Janina Semik
  • Tomasz Zacharski
  • Leokadia Siwek
  • Małgorzata Śmigierzewska 
  • Aneta Wilczek
  • Julia Łapińska

 

Zespół przedmiotów matematyczno - informatycznych i przyrodniczych

  • Ewa Baczewska
  • Danuta Kamińska
  • Anna Komorowska
  • Ilona Chmielewska
  • Aneta Miśkowska
  • Edyta Karolczak - Sarniak
  • Małgorzata Kozłowska
  • Sylwia Świderska
  • Bartłomiej Tomczak
  • Marzena Flis - Czerniawska
  • Beata Winiarczyk

 

Zespół nauczycieli języków obcych

  • Lidia Domańska
  • Paulina Pięta
  • Anna Makowska - Smyczek
  • Piotr Muszyński
  • Marta Poter
  • Izabela Skłodowska
  • Katarzyna Sikorska
  • Magdalena Witkowska
  • Kamil Orłowski

 

Zespół nauczycieli plastyki, techniki i muzyki

  • Jolanta Bonińska
  • Dariusz Mandecki
  • Ewa Śledzińska

 

Zespół katechetów

  • Tomasz Kubista
  • Przemysław Poniatowski
  • Monika Borkowska
  • Bożena Frydryk
  • Monika Klinicka

 

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

  • Andrzej Buczek
  • Katarzyna  Dąbkowska
  • Elżbieta Dąbrowska
  • Sławomir Feliga
  • Łukasz Kolczyński
  • Adam  Królak
  • Andrzej Łopat
  • Ewa Osińska-Siwek
  • Małgorzata Ragan
  • Andrzej Spelak
  • Zbigniew Trzpil
  • Anna Wawryniuk
  • Maciej Wychowski
  • Karolina Opara