obowiązujący w świetlicy

1. Świetlica jest czynna od 7.00 do 17.30.
    2. Do świetlicy uczęszczają uczniowie klas 1 - 4.
    3. Przyjęcie ucznia do świetlicy odbywa się na podstawie wypełnienia karty uczestnika świetlicy, w której rodzic/opiekun prawny podaje  aktualne dane dziecka, tel. kontaktowy, adres rodziców, osoby upoważnione do odbioru dziecka.
    4. Samodzielny powrót dziecka  do domu jest możliwy tylko za pisemną zgodą rodziców /opiekunów prawnych.
    5. Rodzice zobowiązani są do punktualnego odbioru dziecka do godz.17.30.
    6. Fundusze na wyposażenie w sprzęt, gry, zabawki, materiały plastyczne pochodzą z dobrowolnych wpłat deklarowanych  przez rodziców w karcie uczestnika świetlicy.
    7. Wszelkie samodzielne jednorazowe wyjścia  dziecka ze świetlicy muszą być potwierdzone informacją pisemną zawierającą datę, godzinę wyjścia i podpis rodzica/opiekuna prawnego.
    8. Za rzeczy, zabawki, ubrania przynoszone przez dzieci, świetlica nie ponosi odpowiedzialności.
    9. Za szkody materialne wyrządzone przez dziecko odpowiadają finansowo rodzice.

UCZEŃ W ŚWIETLICY  MA PRAWO:

• do przebywania  świetlicy od godz.7.00 do 17.30
    • poszanowania godności własnej w sprawach osobistych
    • rozwijanie swoich zainteresowań i zamiłowań
    • odrabiania lekcji
    • racjonalnego wypoczywania, zabawy, przebywania na świeżym powietrzu
    • uczeń ma prawo być oceniany.

UCZEŃ MA OBOWIĄZEK:

• brać czynny udział w zajęciach
    • okazywać szacunek pracownikom szkoły, nauczycielom, rodzicom, koleżankom i kolegom
    • dbać o wygląd własny i pomieszczeń, w których przebywa
    • odkładać na wyznaczone miejsce zabawki, gry, materiały plastyczne
    • znalezione rzeczy oddawać właścicielowi lub wychowawcy
    • kulturalnie uczestniczyć w posiłkach na stołówce szkolnej
    • używać słów „proszę”, ”dziękuję”, przepraszam”, ”dzień dobry”,” do widzenia”
    • przebywać ze swoją grupą-nie może opuszczać świetlicy bez zezwolenia wychowawcy
    • stosować się do regulaminu świetlicy

KARY I NAGRODY:

NAGRODY: